Hakkımızda

Hakkımızda

Euroaesthetic’s, Avrupa ve Amerika kozmetik pazarında öncü firmaların ürettiği ürünlerin distribütörlüğünü üstlenerek ithalatını ve ülke genelinde pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Distribütörlüğünü yaptığımız tüm ürünler, dermokozmetik alanda etkinliği gerek dermatolojik klinik çalışmalar gerekse de uzun yıllar süren müşteri memnuniyeti odaklı değerlendirmeler neticesinde  etkinliği kabul edilmiştir. Sonuç odaklı tüm ürünlerimiz eğitmenlerimiz ve cilt bakım uzmanlarımız tarafınca değerlendirilerek, doğru yönlendirme yapılarak alıcıyla buluşmaktadır.

İşimizin kalitesini arttırmada temel unsurun kaliteli ürünün yanı sıra eğitimin de önemli olduğunun farkındalığı içinde hareket etmekteyiz. Düzenli hizmet içi eğitimleri ile birlikte uygulayıcı ve tüketicilere yönelik eğitim çalışmaları yürütülmektedir. Dermokozmetik alanında yenilikleri takip etmek, bu konudaki bilimsel çalışmaların da destekçisi olmak ve yeni ürünler geliştirmek için de çalışmaktayız. Geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat stratejisi ve verilen eğitimlerle ülke genelinde Euroaesthetic’s olarak düzenli çalışmalar yapılmaktadır.

 

Vizyonumuz

Hayat kalitesini arttırıp müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hayatınıza daha fazla güzellik ve mutluluk katmayı amaçlıyoruz. Güzelliğin dış görünüşten öte, ruhu zenginleştiren ve kişinin özgüvenini arttıran bir kavram olduğunun farkındayız. Bu nedenle müşterilerimizin taleplerini anlayarak, her zaman gereken ilgiyi hızlı ve etkili bir şekilde göstererek, donanımlı çalışanlarımızla kolay ulaşılabilir, sonuç odaklı yenilikçi ve dinamik bir firma olmayı hedefliyoruz.

 

Misyonumuz

Güzellik ile ilgili her türlü talebi karşılamak , bilimsel dayanağı olan en kaliteli ve doğal ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturmak üzere , tüm ekibimizle  birlikte yola çıktık. Türkiye genelinde her bölgede bu hizmeti gerçekleştirerek ,kozmetik sektöründe yeni bir yaklaşım sunmayı amaçlıyoruz.